Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

Na Frerardech mě sere

28. října 2012 v 23:20 | N |  Frerard
že nezáleží na tom jak moc to zamotáte a dobře napíšete, snažíte se je dostat od sebe, ukázat jejich vzájemný odpor, nenávist nebo lhostejnost a zmást čtenáře, vždycky je stejně jasné kdo s kým skončí.

že vypadají pořád stejně. Co na tom, že používate nekonvenční sloh a přirovnání. Frank je pořád malý, potetovaný a roztomilý a Gerard... Gerard je prostě Gerard. Opravdoví mistři to dokáží, ale málo je i těch, kteří se zvládnou odprostit od těch debilních delších černých vlasů a kroužku ve rtu.

že mají pořád stejný charakter, i když vlastně nemají žádný.
Aaaa nojooo Gerard se vlastně bojí jehel a má feťáckou minulost, sem s tím! (Jinak se může chovat jako absolutní bezcharakterní hovado, které jedná podle toho, co se mi zrovna v danou chvíli chce napsat. Haháá to jsem na to vyzrála.)

že se do sebe hrozně zamilují a to pozor! hned na první pohled. Jakmile uvidí toho druhého, hned je zaujme, okouzlí a myslí si o něm že je úžasný a krásný a vyjímečný a nemohou bez něj žít. (Případně si myslí že je to ten nejodpornější a nejhnusnější člověk na světě a delikvent, nedlouho poté ale zjistí že je úžasný a krásný.)

Jak všechno probíhá strašně v pohodě a bez komplikací, i když se to snaží tvářit že ne. (Takže máme první sex, ok? Narvu ti ho do zadku a i přesto že si nikdy předtím s nikým nespal a že to bude trochu bolet, nakonec to bude nejlepší sex našeho života a následky budou asi tak to, že tě druhej den bude trochu bolet zadek, no.)

že už se na to všichni vykašlaly. A mám takový pocit že úplně všichni.

že i přesto že většina lidí tvrdí že témata jako temná minulost/ angst/ drogy/ násilí/ prostituce/ deprese/ šílenství jsou v tomhle žánru neustále omílaná a už vyčerpaná, existuje jen velice málo opravdu dobrých a opravdu temných příběhů.A nejvíc mě sere, že mě to ještě pořád baví číst.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama