Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

The Ring Of Fire (7.)

10. ledna 2009 v 20:31 | Pansy |  Ring Of Fire
Tak tu máme další díl...já vim, že se z přidávánim pokračování zrovna nepřetrhnu, ale za to někdy muže moje inspirace :D:D třeba ja sem až do včera taky nevěděla co se stalo Teddymu :D teprve dnes už sem si vymyslela co se mu stalo(ale to se dozvíte až v pozdějších dílech)...no a víte co? od tohodle dílu už se tam objeví naše tajemná postava Gerard ;) So enjoy :)


Nad korunami stromů zahřmělo. Nebe rozřízlo ostré světlo blesku. Předemnou se rozprostíraly keře a sem tam bylo vidět něco co připomínalo menší bažiny.
Zmocnila se mě příšerná úzkost. Celou dobu sem šel špatným směrem. Stál sem a díval se na to všechno předemnou. Všechny ty stromy...keře...všechna ta zeleň nabýrala tmavších a tmavších odstínů..
Bylo dusno a hřmění se teď ozívalo už mnohem blíž. Otočil sem se a běžel zpátky. Cítil sem drobné kapičky deště. Bylo jich víc a víc. Čím dál tím víc se začalo ochlazovat a celková viditelnost se zhoršila. Déšt už bičoval celé moje tělo. Běžel sem pořád dál tou cestou kterou sem sem přišel k té bažinaté oblasti. Cesta už byla pěkně rozbředlá a na některých místech byly dost hluboký bahnitý kaluže, kterým sem se radši vyhnul. Neslyšel sem nic než šepot deště a řev hromů. Zastavil sem se. Zase sem musel někde sejít z cesty.....Zase sem se rozhlížel do všech stran jako sem to v posledních hodinaách udělal už nespočetkrát. Všude se mi to zdálo stejný.. Kde sou asi teď Teddy a Dylan? schovali se někde?....

* * *

Dylan se skláněl nad Teddyho bezvládným tělem.
Někde v dálce slyšel přicházet nemilosrdnou bouři, ale ta ho v tuhle chvíli ani trochu nezajímala.
"Řekni něco prosím....notak Teddy...odpusť mi, že sem tě praštil... prober se prosím...." mluvil k němu a odhrnul mu vlasy z čela.
"Vstávej..musíme najít Franka...tak už se vzpamatuj..prosím.." zase s ním zatřásl. Teddy pořád nereagoval.
"TEDDY, KURVA JÁ TĚ PROSÍM!!!" vykřikl zoufale a mrštil vztekle kusem hlíny co měl poruce. Hlína se s lehkým zašustěním snesla do listí.
"Doprdele co se tady děje?!..co se to kurva dějě?!" ptal se sám sebe a rozlížel se do všech stran. Někde tu je...někde poblíž..určitě může za to co se stalo Teddymu...sleduje je z povzdálí a baví se tím, jak je pomalu dohání k šílenství. To je přece děsná sranda dohnat někoho k šílenství, ne?!
Bouřka těď byla mnohem blíž než předtím.
Dylan zvedl hlavu k nebi a sledoval kapky snášející se k zemi. Pořád jich bylo víc a víc.
Hypnotizovaně se pořád díval k nebi....kap...kap další kap...miliony kap během vteřiny...
Ozvala se příšerná rána a hned po ní prošlěhl přes oblohu blesk.
Dylan se vzpamatoval. Vzal Teddyho do náruče a vydal se hledat cestu která vedla k hlavní cestě kde stálo auto Dylanova otce.
"Promiň Franku...vrátim se pro tebe později..."řekl tiše do šepotu deště. POd nohama mu kolouzalo bahno které se stihlo během chvíle vytvořit...
"Vydrž Teddy....najdeme pomoc a všechno bude zase v pohodě.....uvidíš...hlavně vydrž..."

* * *

Ozvala se další rána. Zacpával sem si uši a utíkal sem dál...a potom mi to došlo....
Já už dávno přestal hledat cestu zpět...teď už sem jenom utíkal ve snaze utéct tomu co se tady všude schovává...už sem věechnu naději ztratil..baterka zhasla...ve chvíly kdy sem si to všechno uvědomil, sem o něco zakopl a spadl do kaluže. Ani sem se už nenamáhal zvednout na nohy. Z vteřiny na vteřinu pro mě všechno z neznámého důvodu ztratilo svůj smysl. Cítil sem se tak slabý...ležel sem tam a všechno mi začínalo být jedno.
Hladina kaluže pomalu stoupala a zaplavovala pořád víc procent mého těla. Oči se mi vyčerpáním z dlouhého běhu začaly zavírat...souvislý obraz reality se pomalu ztrácel.
Slyšel sem něčí kroky, ale přišlo mi zbytečný tomu věnovat pozornost. Blížily se a pak se zastavily někde předemnou. Namáhavě sem pootevřel oči. Viděl sem jen něčí nohy....oči se mi zase zavřely. Bylo mi jedno kdo tam stojí. Stejně sem to tušil..nemusel sem si to ověřovat. Všechno sem to už vzdal. Ucítil sem, jak mě ta osoba pomalu zvedá ze země a nese někam pryč.....

to be continued......

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laivine Laivine | 11. ledna 2009 v 14:19 | Reagovat

Uááááá, tohle je opravdu skvělá povídka! Další pokráčko musí být dřív! Honem rychle okamžitě! Jéééé!

Piš piš piš!

Opravdu se mi to líbí.

:)

2 Petra Petra | 11. ledna 2009 v 18:20 | Reagovat

no ty krááso....mě se to taky zku*veně líbí a teď eště o něco víc....To je teda drsný...pokráčko prostě musí bejt!! a to hned..

3 Simka/Sasuke/Mikey xD Simka/Sasuke/Mikey xD | 12. ledna 2009 v 19:12 | Reagovat

ouvej, kam si ho neseeeeee?? xD to sem fakt napnutý/á jak trencle :D no nic, du šmejdit jinam

4 GFMBR GFMBR | Web | 12. ledna 2009 v 23:50 | Reagovat

kam ho nese? A kdo to je? Gerard? A chce ho znasilnit? :D:D:D...hey fakt paradní story :) nemužu se dočkat na pokračko :) je to fakt vyborná povídka ;)

5 Pansy Pansy | 13. ledna 2009 v 6:31 | Reagovat

Děkuji všem za nesmírně povzbuzující komentáře :D:D:D dneska mě čeka poslední kolo přijmaček. až přijdu domů tak se pokusim sem hodit další díl. POkud teda nepadnu a neusnu :D:D ještě jedmou dík :D sem fakt ráda že se vám to líbí :)

6 schwulle schwulle | 17. dubna 2009 v 19:14 | Reagovat

Já chcíííííí pokráčko..!!!!!!!!!!
jsem napnutá!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama