Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

Destiny [4]

7. července 2008 v 18:15 | Pansy |  Destiny
Tak po dlouhé době pokračujem. Nevim jak často sem budou přibívat další, ale pokusim se to nějak stihat ;)
SO ENJOY ;)

Nechal sem ho tam. Mýho malýho brášku. Auto ujíždělo pryč....vezlo mě pryč od brašky. Řítilo se po sinici. Alespon sem si to myslel. Tak hrozně mi chyběl.
"To bude dobrý Gee." řekl Bob. Dal sem mu pěstí. Bob tiše a bolestně zaupěl. Potřeboval sem nějak ze sebe dostat ten vztek a smutek zároven. Zbavil sem se sice trochu toho vzteku, ale ne toho smutku.
"Kurva proč si mě nenechal abych ho vzal s sebou??!!!" rozkřikl sem se na Berta.
"Podivej se Gerarde. Já chápu jak se cítiš...mě Mikey taky moc chybí, ale-"
"Doprdele tak proč?!"
"Celý to mohlo krachnout. I tak se to pokazilo. Se podívej....máme přírustek do rodiny." řekl co nejklidněji mu to šlo a ukázal prstem směrem ke klukovy. Nadechl sem se abych něco řekl, ale uplně mi vyschlo v krku a nezmohl sem se ani na jedno slovo. Místo toho sem se rozbrečel nanovo. Cítil sem jak mě Bert objal.
"Šššš-ššš neplakej." utěšoval mě, dělal to stejně jako moje máma když ještě žila. Chtěl sem ho taky obejmout, ale ozvalale se mi prudká bolest v ruce do které sem to schytal. Myslel sem si že kulka proletěla skrs, ale nevipadalo to tak.
"Gerarde ty krvácíš!!" polekal se Bert a pustil mě."Kurva ty krvácíš a nic neřekneš!! Bobe.....prosim tě podal bys mi tu lekarničku, prosím??" volal na boba co seděl nejblíž k ní.
"Jo jasně tady ji máš." podával mu lékarníčku.. Bert si ji vzal a otevřel ji.
"Ukaž mi tu ruku." poručil mi a já ho poslechl.
"Hmmmm máš tu kulku pořád v ruce." konstatval znepokojeně.
"Kluci?" ozval se najednou Ray. "Já vím že se to ted nehodí, ale co uděláme s tim klukem?"
"Sakra co já vim, tys ho bral s sebou ne? odpověděl mu Bert pořád znepokojeným hlasem. "Já sem ted musim postarat o Gerarda. Ten malej kreten je mi ted volnej. Třeba ho svaž .......nebo ho zastřel já nevim." dodal a držel v ruce nůžky.
"Ne! žádní další mrtví. Opovaž se ho zastřelit. Prostě ho ted svaž." vložil se do toho Bob. Po celou tu dobu co sme se hádali co bude stim klukem se na mě ten kluk pořád tak divně díval, ale za celou tu dobu neřekl ani slovo jakoby se ho to snad netýkalo.
"Podívej Gerarde.....musíš bejt statečnej kluk. Já teď vezmu tyhe nůžky a vyndam ti s nima tu kulku z ruky......no víš.....asi to bude hodně nepříjemný..." vysvětloval mi.
"Ne, NE ,ne cokoliv ale tohle ne. Prosím Berte nedělej to ja tohle nesnášim. Nesnášim když se ve mě někdo hrabe." protestoval sem.
"Bobe? Prosimtě mohl by si mi ho podržet??"
"Jo jasně....promin Gee.....je to pro tvoje dobro." řekl Bob a omluvně se na mě podíval.
Chtěl sem rychle někam utýct, ale povedlo se mi jenom vrazit do dveří od auta. Byl sem v pasti. Bob mě pevně chytil.
"Berte NE!!!! Dej to pryč. Okamžitě to dej pryč. I beztak to dost bolí."
Bert na moje protesty vůbec nebral zřetel. Chytl mě za ruku. Začal sem sebou škubat, abych se Bobovy vytrhl, ale to mi taky nešlo. Viděl sem jak se ta čepel nůžek zaleskla a jak mi začala zajíždět pod kůži.
"BERTE NEEEEEE!!!!!!!!!!!!! KURVA TO BOLÍ!!! H-HNED TOHO NECH!!! MIKEY!! MIKEY POMOZ MI!!!!BRÁŠKO!!!!" křičel sem a volal Mikeyho a pak sem omdlel. Ta bolest se nedala snýst. Poslední co si pamatuju než sem omdlel byl poled toho kluka. Kde už sem ho sakra viděl???
Když sem se probral, ležel sem na nějaký pohovce v nějaký mistnosti. Nejdřív sem nevěděl kde to sem, ale potom sem si uvědomil že je to Bertova chata. Nedokázal sem si na nic vzpomenout. Na to proč sem tady a na to co se stalo.
"Berte?" zavolal sem protože sem nikoho v místnosti neviděl. Ta chata nebyla kdoví jak velká, ale nebyla ani malá. Dveře zasřípaly a dovnitř vešel Bert.
"Si v pořádku?" zeptal se.
"mmm.....asi jo....asi sem." řekl sem a pořád sem přemýšlel kde sem se tu vzal.
CHtěl sem se posadit, ale jenom co sem pohl rukou, tak mi jí projela pronikavá bolest. A to už sem si začal vzpomínat. Na tu čepel nůžek.....na dodávku....na to přepadení....a....a...... "Mikey!! Berte kde je Mikey??" vyhrkl sem.
Bert se na mě soucitně podíval."Ale Gerarde.....on......přece ho zastřelili.....vždyt....vždyt si u toho byl." řekl pomalu.
Strašně sem si přál, aby to nebyla pravda. Přál sem si, aby to byl jenom zlej sen. Nebo aby teĎ ze dveří vyběhl Mikey a zaječel že si dělaj ze mě jenom blbou prdel. Ale to se nestalo. Mikey byl pryč. Do očí se mi hrnuly slzy a do ruky se vrývala nesnesitelnější bolest než byla před chvílí a mísila se s bolestí v srdci. S bolestí, že sem stratil bráchu. Neohlídal sem ho. Sklamal sem. Podíval sem se na svoji ruku. Byla obvázaná bilym obvazem a potřísněná prosakující krví. Opatrně sem se zvedl.
"Nemáš něco proti bolesti??" zeptaĺ sem se s nezkrývanou nalehavostí v hlase.
"Obávam se že tu sou jenom prášky na bolest hlavy......"odmlčel se. "Mě Mikey taky moc chybí. Opravdu.........je....je mi moc líto, že sme ho tam museli nechat, ale pochop že bysme mu teń pohřeb ani nestihli udělat. Vždyt už tam byla policie......jenom tak tak sme jim utekli-"
"Dost!! Nemluv o něm prosím." skočil sem mu do řeči.
"Jo jasně....promin. Chceš....chceš být ted sám???" zeptal se.
"Ne nechci být sám.?" řekl sem a objal sem ho. já blb, zase mě hrozně zabolelo v ruce, ale ignoroval sem to.
"Hrozně mi chybí....chci, aby se vrátil......Berte já sem zklamal. neohlídal sem svýho malýho brášku. Slíbyl sem mámě že na něj budu dávat pozor, aby se mu nic nestalo." vzlykal sem.
Asi hodinu mě Bert utěšoval. Pak sme si řekli že pudem za ostatníma a dohodneme se co bude dál.
Vyšli sme pryč z pokoje a vešli do místnosti, která byla uspůsoběná jako obývák, ale podobala se mu vzdáleně. Ray, Bob a Phil. Všichni se tvářili sklesle. Seděli na čem se dalo. Když sme vešli tak se všichni tři podívali na mě. Bylo mi jasný co ten pohled měl znamenat.
"Gerarde je nám to všem opravdu moc líto." začal Bob.
"Kluci......nechci o něm mluvit. Nechci na něho ted myslet. Ne ted. Je mi hrozně když na něj myslím. Bolí to, víte? Chtěl bych vás požádat abychom o něm nemluvili pokud možno. Ne že bych na něj chtěl zapomenout.......-"
"To je dobrý. My to chápem." přerušil mě Ray.
"Díky kluci."
"Fajn. Hele měli bysme probrat to, jak to uděláme ted a co bude dál. Myslim si že policajti nas už hledaj." řekl Bert a posadil se vedle Boba.
"Vim že to vyzní divně, ale navrhoval bych sledovat televizi. Určitě to bude ve zprávach. Jestli narazej na naši stopu tak by to tam mělo bejt." navrhl Phil. Souhlasili sme.
"Jo to je dobrej nápad. Jenom mě ted tak napadá, jak se Gerard dostane zpátky do města, aby tam ty prachy předal Brendenovi aniž by ho stilhla chytit policie?"
"Hele Bertíku. Jak by ho asi mohli chytit, když ho nepoznaj. Meli sme přece masky. Na to nezapomínej."
"Hele Rayíku. Náhoda je blbec, víš? říkávala to moje babička když sem byl malej." (poznámka autora: tohle říkavala moje babička :))
"Jo, ale ta už je asi mrtvá, ne?"
"A co?! Myslíš si že když umřela, že to už neplatí??" začali se hádat Bert s Rayem.
"Stop, Stop. Klídek kluci. Bert má pravdu. Co naše auto? Vsadte se že by poznali našeho broučka dodávčičku. Ona přece masku neměla, ne?" vmísil sem se do toho.
"Okay. Mám návrh. Co takhle vyřešit nejdřáv toho kluka co ho máme ve sklepíčku? Co s nim?" navrhl Bob.
"No já bych ho teda ted neřešil. Zatim ho asi budeme potřebovat takže kapitola "Kluk ve sklepě" se utzavírá a zase zpátky k tomu předání." odbyl ho Ray.
"Neví někdo kolik je hodin??" zeptal sem se.
"Jo vím...........je....je 13:45....přesně 3hodiny a 45minut co sme vykradli tu banku." odpověděl pohotevě Bert.
"Sorry kluci....je mi nějak zle...půjdu na chvíly na vzduch." řekl sem a odešel na zahradu před chatu. Ted sem potřeboval být sám. Pořád sem to viděl před očima. Mikey......říká mi že má strach......pak ten chlap vytáhl zbraň a vystřelil na něho. Sakra proč sem ho nezastřelil???!!!!.......pak Mikey spadl na zem.......a.......a.......
"Gee? si v pořádku??" Bert
"Jo. Bež pryč. Chci být sám." řekl sem. "Berte?"
"No?"
"Myslíš si že až umřu......že půjdu do pekla???" zeptal sem se ho. Vypadal z té otázky vyvedenej z míry a smutně.
"Prosimtě proč by si měl umírat??" vypadlo z něj.
"Nevím......jenom mě to tak napadlo......To nic."
To be continued.... ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 8. července 2008 v 7:49 | Reagovat

haaa...mam prvy koment!!! som tomu rada XD okie...je to cim dalej tym lepsie a som zvedava co spravia so svojim rukojemnikom....tesim sa ze pribudol konecne dalsi diel...a tesim sa zase na dalsi XD

2 tess tess | Web | 8. července 2008 v 12:09 | Reagovat

ach...chudák Gerard :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama