Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

Kill Me,Friend!!-VI

22. května 2008 v 17:58 | FIS |  Kill Me Friend!!
Takže další část! Psala jsem to včera v noci (o půlnoci) a je to nejkratší čát co tenhle příběh zatim má, prostě mi ten zbytek přišel debilní a za chvíli přijdou rodiče, takže budu muset z compu.... :(, ale snad se vám bude líbit. :)
V ložnici byla tma. Taková tma, že jsem neviděl vůbec nic. Ležel jsem an posteli obličejme tam, kde byla zeˇi když jsem jí neviděl Myslel jsem na to, co se dneska stalo, jak jsem se setkal s Gerardem... Znovu jsem si vybavil těch pár okamžiků kdy jsem se mu díval do očí.... nevěděl jsem co se se mnou stalo. Připadal jsem si v tu chvíli tak..... jako bych ho znal. A jakoby on znal mě. Jako bych konečně našel někoho, komu na mě záleží, kdo mě chápe. Ale to byli zjevně jen pocity. Nic jsem o Gerardovi nevěděl. Nešťastně jsem zavřel oči. Ne. Nevěděl jsem o něm vůbec nic.... Asi to byl jen další kluk co se mi líbí... pomyslel jsem si. Něco ale jako by mi říkalo, že tohle není jen tak obyčejné "líbí se mi", možná.....

chtěl bych ho mít aspoň jako kámoše. Pomyslel jsem is. Aspoň jako kámoše. Při té představě mi zase do očí vyhrkly slzy. Přál bych si ěnkoho, komu bych moh všecko říct... kdo by mě chápal. Přál bych si, aby to byl Gerard.
Udělal jsem chybu, že jsem se vůbec bavil s Jaredem. Byl jsem tak nadšenej z toho, že bych snad moh mít normální život, že mi bylo jedno jakej je. A bylo mi to jedno. Bylo mi jedno že je to šmejd co se začne bavit s prvním koho potká pokud má pocit, že se mu bude k něčemu hodit. Bylo mi jedno, že udělá jen to co se bude hodit jemu, kdo s tebou je, ale když se mu znelíbíš odkopne tě. Když zjistí že jsi jinej......
Vzpoměl jsem si na ten nápis na štítu nad vstupem do školy, ten našrábanej modrym sprejem "Smrt všem zasranejm teploušům" a věděl jsem, že teď budu mít ze života peklo jaký jsem nezažil..... ale přece jen, jsem někde daleko cítil to světlo na konci tunelu. To světlo jménem.... Gerard.
*****
Jareda jsem na snídani neviděl.To mě potěšilo, protože jsem po setkání s ním nijak zvlášť neprahl. Sedl jsem si ke stolu sám, daleho od všech. Snažil jsem se vypadeat klidně, ale každou chvíli jsem se přistihl, jak se rozhlížim kolem sebe, jako vyděšenej prvňáček. Pořád jsem měl pocit, že se na mě všichni dívají a krom toho jsem doufal, že někde třeba jen zahlédnu Gerarda. Jen pro ten pocit, že existuje. A pak jsem ho konečně zahlédl. Seděl pár stolů od toho mího, na sobě měl ten svůj nádhernej černej voblek a červenou kravatu, slušelo mu to jako obvykle...a....a naproti němu.... naproti němu seděla nějaká holka! Zklamaně jsem na ně zíral. Měla dlouhý černý vlasy a bezpočet tetován, černě podmalovaní oči....Žaludek mi udělal několik kotrmelců. Viděl jsemjak něco říká, neslyšel jsem co, ale tvářila se vážně. Bylo to jedno.
Copak sis myslel že je taky teplouš? Ptal jsem se sám sebe vyčítavě. Bylo přece skoro jasný, že takovej hezkej kluk musí mít holku! Odvrátil jsem od nich pohled.Tahle podívaná pro mě byla nesnesitelná. Odnesl jsem tác s nedojedenou snídaní a bez ohlédnutí jsem vyběhl z jídelny. Za rohem jsem se zastavil a vytáhl rozvrh. Potřeboval jsem nutně vědět, kdy bude příští matika.
Your Dear FIS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Četly ste tyhle příběhy? A jaký se vám nejvíc líbil?(Trapná anketa, ale musela jsem to sem dát)

I Told You So 14.3% (2)
The Raped Boy 21.4% (3)
Kill Me Friend 64.3% (9)
Destiny 0% (0)
Their Last Night 0% (0)
Šestý smysl 0% (0)
Fear Of The Homeleas 0% (0)

Komentáře

1 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 22. května 2008 v 18:59 | Reagovat

kratke ale krasne....XD aaaa....ta baba bola Lyn? teda ak som to spravne pochopila XD nech uz ho konecne oslovi...lebo ma porazi XD

2 JitkaVampire JitkaVampire | 5. června 2008 v 6:20 | Reagovat

UŽ ZASE se tam míchaj ty jejich manželky!!!!moc krásný no,jako vždy.pls rychle dáááál!!!

3 FIS (Laura) FIS (Laura) | 5. června 2008 v 18:03 | Reagovat

Nikde není psáno že je to Lyn. :) Ale manželka..... no..... podle toho čí. :)

4 Simka Simka | E-mail | Web | 21. června 2008 v 19:30 | Reagovat

Milujem to!!!! a hlavne upýrske story ( fakt sa ma nepýtajte, prečo to píšem s tvrdým ý, ale z chyby to neni!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama