Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

Kill Me Friend!!-V

19. května 2008 v 17:54 | FIS |  Kill Me Friend!!
Měl jsem vztek.Vztek na matikáře, na Jareda i sám na sebe... hlavně sám na sebe. Jak jsem se mohl chovat takhle deblně?Náš rozhovor slyšelo spousta lidí......nevěděl jsem co mě to popadlo. Vždyť tohle byla učiněná sebevražda! Skoro jako bych na celou chodbu vyřval:" Hey! Jsem buzna! Slyšít??!!" Měl jsem držet hubu, po tom co řek... co skoro řek: že by homosexuálové měli radši všichni zhebnout..... a když se mě zeptal jestli jsem buzna, nestačilo by prostě říct, "NE!" ? Jenže to já kretén prostě neudělal.
"Ne nejsem." řekl jsem a díval jsem se při tom na zem. "jen že i tak..... oni se přeci nevybírají jestliou na kluky nebo na holky, ne?" To byla ta první blbá připomínka......

"Nevybírají a co když jo?" Prohlásil Jared jako by to byla světová pravda. " A ty to nemůžeš vědět o nic líp než já ne?" To zřejmě považoval za stěr. To mě dopálilo. Tak on si ještě myslí že si můžou vybírat, jo? Co je to za kurevskou pejčovinu?
"A ty si myslíš že by to někdo chtěl?" Zeptal jsem se, chtěl jsem aby to znělo klidně a lhostejně, ale znělo to spíš dopáleně: přesně tak jak jsem to myslel.
"Co já vím," Odfrkl si pohrdavě."Třeba jo. Vždyť říkám že sou nenormální."
"Aha...." řekl jsem. "Máš zajímavou logiku." Vybavil jsem si všechny ty ponižující scény z mího života, všechen ten výsměch, pohrdání.....všechno. A tohle jsem si podle něj vybral. Uvědomil jsem si, že se na něj dívám s čirou nenávistí, jako na kohokoliv z mejch bejvalejch spolužáků, jako na George.... na kohokoliv.
"Franku?"Nechápavě na mě zíral."Co je? Tváříš se jako bys mě chtěl zabít..."
Uhnul jsem pohledem. Uvědomil jsem si co jsem řek. Přehnal jsem to. Pomyslel jsem si. Kdyby měl trochu kratší vedení, všechno by mu došlo. Rozhlédl jsem se kolem sebe. Všichni se na nás dívali. Někomu určitě muselo něco dojít, to jsem věděl jistě. Zatočil se mi hlava. K tomu rozhovoru nemělo nikdy dojít.... proč, proč všechno vždycky dopadne takhle...?
"Snad....." Zadíval se na mě jako by mě viděl poprvé." Neříkej mi že seš buzna!" řekl znechuceně.
"Ne! Smaozřejmě že Ne!!!" Vyhrkl jsem. Slyšel jsem svůj hlas jakoby z velký dálky...."Vypadám snad jako buzna?" Zoufala jsem se snažil tvářit pohrdavě, ale skoro jsem viděl jak se na mim obličeji objevil bolestnej úšklebek.
Jared si mě ještě jednou prohlédl. Na okamžik spočinul očima na mejch namalovanejch křížcích a zoufalém výrazu.
"Jo." řekl osvícenecky."Když se nad tím tak zamyslím, vypadáš."
Ztratil jsem nervy. Stalo se přesně to, čeho jsem se celý věky bál.... od toho co jsem nastoupil na Hopeless academy jsem doufal, že se v týhle situaci už výckrát neocitnu. Nevěděl jsem co mám dělat.......
Ne! Ještě jsem moh něco říctl....dokud není úplně pozdě.....ale nevěděl jsem co..... a tak jsem tam jen tak stál, výraz odhalenýho zločincfe v obličeji a čekal na rozsudek.....
"No jasně! Teplouš Iero."Připojil se jeden kluk co do tý doby stál za Jaredem. Poznal jsem, že je to ten, vedle kterýho sedí na matiku.
"Nevim, proč se s nkym takovim vůbec bavíš Jarede."
Vrhl jsem na Jareda jeden zoufalý pohled....než jsem si uvědomil, že se teď už nadívám na kamaráda, ale na nepřítele. Naše oči se střetly a já skoro vnímal ten jed, vybudovanou nenávist k homosexuálům....
"Taky nevim..." Řekl a ušlíbl se na mě. "Lituju že jsem ranil tvoje city."
Rozhlédl jsem se kolem sebe. Všichni se dívaly na nás, a ani v jednom pohledu nebylo nic než opovržení. Jen jeden z nich se díval jinam. Neviděl jsem mu do očí, ale tušil jsem, nebo jsem si přál... nevím co z toho, že se tváří.........aspoň trochu. Aspoň trochu chápavě.....? Byl to Gerard.
Your Dear FIS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tu?

Ano. 92.6% (25)
Ne. 7.4% (2)

Komentáře

1 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 19. května 2008 v 20:07 | Reagovat

chudacik Frankie....ale Gerard mu pomoze prekonat trable no ne? :-D len dufam ze mu tam nieco nespravia....svine hnusne....inak strasne som sa na tu story namotala

2 Laura Laura | 20. května 2008 v 16:52 | Reagovat

XD No... uvidíme jak situace vyvrcholí. :)

3 enys enys | Web | 20. května 2008 v 18:48 | Reagovat

Dej semka pokráčko

4 Simka Simka | E-mail | Web | 21. června 2008 v 19:27 | Reagovat

jééé, to je milé že Gee sa tvári chápavo :) next

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama