Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

Kill Me,Friend!!-III

6. května 2008 v 18:52 | FIS |  Kill Me Friend!!
Rozhlédl jsem se kolem sebe. Opravdu to tu nevypadalo nejnadějněji. Přímo přednámy se tyčila nějaká hradba, pravděpodobně něco jako pseudo zahradní zídka, avšak nedalo se to nazvat jinak než hradbou.
Ta ženská co předtím řídila auto teď stála u vstupní brány a snažila se ji odemknout obrovským klíčem. Po chvíli se jí to konečně podařilo a vší silou se do ní opřela (ani mě nenapadlo jí pomoct). Vstoupily sme dovnitř a ocitly sme se na širokém nádvoří. Překvapilo mě, že jsem nikde nikoho neviděl, ale pak jsem si uvědomil, že pravděpodobně se stále ještě učí.
Na chvilku sem se ohlédl.Přesně v tom okamžiku, abych zahlédl zavírající se bránu. Na okamžik jsem se cítil jako vězeň sledující zavírající se dveře celi a uvědomil jsem si, že odsud se jen tak nedostanu. Kdekoliv jinde se dalo utéct, jít za školu nebo nějak tak, ale bylo mi jasný, že tady něco takovýho prostě neexistuje.
******

Pořádne jsem se zadíval před sebe. Zdálo se mi, že škola je poměrně malá, mohla mít tak nanejvíš dvě patra a působila spíš jako nějakej hodně velkej rodinej dům ( i když pěkně hnusnej rodinej dům). Poměrně mě to překvapilo, internát sem si představoval dalekospíš jako ňákej hrad (možná sem moc četl Harryho Pottera) nebo prostě něco obrovskýho.
Dotáhl jsem kufr ke schodišti k vstupní bráně. V tu chvíli můj pohled upoutal štít vysící nad ní.
Hepeless academy
stálo tam velkým ozdobným písmem. A podním, jako ještě beznadějnější ironie (pro mě), modrym sprejem:
Smrt pro všecky kurevský buzny!!!!
******
Vstoupily sme. Ve vstupní síni bylo šero a naše kroky se tu rozlíhaly jako v katedrále. Všiml jsem si že obrovská, což bylo vzhledem k tomu, jak škola vypadala zvenku poměrně divný.
Moje průvodkyně zamířila k jednim ze dveří, kterých tu byla spousta a já jí následoval. Rozsvítila a k mému rostoucímu údivu jsem spatřil, že se před námy svažuje schodiště. Šly sme do podzemí školy.
Nepamatuju si, jak dlouho sme šly, jen to že po nehorázný době se ta ženská zastavila před jedněma nechutně oprajskanejma veřma, kterejch tu byla spousta, otevřela a zmizela mi z očí ve tmě za nimi.
"Tady budete bydlet." Řekla a mě se zdálo, jako by jí v tu chvíli přeletěl přez obličej škodolibý úšklebek.
Byli jsme v široké místnosti s nízkým stropem, který působil že na vás padá, na stěnách byli vybledlé tapety s už neviditelným vzorem. Stálo tu asi dvacet lůžek, u většiny byli kufry, nebo jiný zavazadla. U některých nebylo nic. Poblikávající žárovka, vysící ze stropu vydávala mihotavé světlo. Byla tu nehorázná zima.....no, co by se dalo čekat, když jsme v podzemí.
"Můžete spát třeba tady."Ukázala na jednu prázdnou postel v rohu.
"Jo... děkuju."Zamumla jsem rozpačitě. Automaticky sem tam zamířl abych se zbavil svýho kufru.
"Tady máte rozvr a pár dalších informačních věcí. Učebnice a sešity byste měl mít v nočním stolku.
******
"Hey! Franku poběž, nebo přijdeme na hodinu pozdě!!!"
Rozběhl jsem se ztemělou chodbou.
Ve škole sem byl už tři dny a pomalu jsem si začínal zvykat. Vůbec sem se tu ice nevyznal ale to bylo vlastně spíš normální. Podařilo se mi tu ale aspoň najít někoho jako kámoše, jednoho kluka od nás ze třídy což jsem považoval za úspěch, Měl sice i pár jinejch přátel ale ty větčinou chodily o třídu vejš.
Nemohl sem se ale před nim o sobě moc rozkecávat, aby mu něco nedošlo...... nepřál jsem si, aby věděl pravdu. Já sem o něm ostatně taky moc nevěděl, vlasně ani to, co si o něm mám myslet. Jmenoval se Jared.
Bylo pondělní ráno a za dvě minuty nám začíbnala hodina matiky. (nuda, nuda, nuda, nuda.....) a my sme šly fakt, jen tak tak.......
Sorry, víc sem too nestihla napsat..... za pár vteřin přijde táta a budu muset z compu....... příští část bude zase v pátek. Asi bude další část dřív, než si tohle někdo začně číst.....ale stejně to sem musím napsat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký CD se vám od Chemiků líbí nejvíc?

I Brought you my bullets you brought me your love 35% (14)
Three cherse for sweet revenge 60% (24)
The Black Parade 5% (2)

Komentáře

1 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 6. května 2008 v 19:16 | Reagovat

jeeee...pokraaacko....fuha....tak Jared cooo? a Gerarda ste kde nechali? ja cem Gerardaaaaa XD ale je to super a tesim sa na to pokracko

2 Laura Laura | Web | 7. května 2008 v 17:38 | Reagovat

Dík!!! Ale Gerard tam ještě bude......ale až za dlouho.

3 Simka Simka | E-mail | Web | 15. května 2008 v 21:57 | Reagovat

Ja sa snáď nedočkám xD strašne sa mi to páči.. milujem príbehy zo školy... len tak ďalej!!! POOOOKKKRÁÁÁÁČČČKKKOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama