Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

I Told You So 3

1. května 2008 v 22:56 | Pansy |  I Told You So
Součastnost
Povedlo se mi ho dostat do auta takže to možná přežije když sebou hodim. Celej volant je od krve a já taky. Nevyhnu se těm otázkám. Čas letí hrozně rychle přesto že chci, aby tolik neuháněl. Dvě osoby ve mě právě ukončily boj a ta část mě která chtěla abych ho nezabil vyhrála. Vyhrála na celý čáře. Teď ho vezu do nemocnice a chci , aby žil. Pravej opak toho co sem chtěl původně. Už vidim velkou bilou budovu. Zastavuju. Vzal sem ho do náruče a nesu ho dovnitř. Stejně sem srab. Položil sem ho na lavičku a nechal ho tam . Bál sem se těch otázek. Nechal sem ho tam a rychle se vrátil do auta a ujel pryč. Ještě sem viděl jak k němu běžej doktoři. Bude žít. Ja už ne to prostě nemám. Kam to sakra jedu?? Hele vjezd na dálnici. Tak pojedu po dálnici. Jedinej člověk na tomdle skurvenym světě co se zajimal aspoň trochu co se mi stalo a já sem ho málem zabil. To nemohl přežít musel být už mrtvej. Nebo ne?? Si jenom skurvenej vrah. Zhebni krténe! Kvuli tobě možná umřel. Já už na todle seru................

Napral se to do ňákyho auta. Chtěl se to zkončit, už mi bylo fuk jestli se zabili ti vtom proti jedoucim autě. Probral sem se v nemocničnim pokoji. Mám zlomenou ruku a nejmíň dvě žebra. Vůbec nevim kde to sem kromě toho že sem v nemocnici. Jediný co vim je že mam na svy černý listině připsany asi dalši dva lidi. Chtěl sem vědět co se stalo s Frankem. Jestli odešel za svojí holkou nebo jestli zůstal na tomhle světě. Nevim co bude dál. Ale tušim to. když tady budu dlouho. Zjistěj že sem ty lidi zabil já. Musim vypadnout,ale když se pohnu tak mám pocit jakoby do mě zbodli nůž. To ty zasraný žebra. Znovu sem si lehl. Koukám se nahoru na strop a poslouchám kapaní kohoutku. Je to tak nekonečný jen tak tady ležet a čekat. Právě vrzly dveře. Někdo sem vchvází....Kdo to asi bude? Zůstal tady! Je to Frank, tváři se dost naštvaně. De až je mě. "Proč si ji musel zabíjet??! Proč si to udělal??!! Co ti udělala??,, Tak tohle je na hovno. On to nepochopí. "Proč mlčíš?!! Lepší je zabíjet než pak brát nasledky, že jo? SAKRA ŘEKNI MI PROČ?!!!!!!,, Protože to byla svině a zasloužila SI TO!!,, "JAK TOHLE MŮŽEŠ ŘÍCT?! TY SI JÍ NEZNAL, NIC SI ONÍ NEVĚDĚL !!! NEMĚL'S NA TO PRÁVO!!!!!!!! NEJSI BŮH! NEMĚL SI NA TO PRÁVO, ABY SI JI VZAL ŽIVOT!!,, " A TY NEMÁŠ PRÁVO MĚ SOUDIT!!!!,, Ticho. Jenom se nasraně dívá. Na co asi myslí?? Ty zdi tady. Asi jsou zvukotěsný, protože to by sem už někdo přišel. "Ne nemám právo tě soudit. Uznávám že ne. Chápu že co ti udělal táta bylo hrozný, ale proč si to musel řešit takhle?? A proč tak hrozným způsobem??,, Je hrozně klidnej . Předchvílí strašně řval a teď je klidnej. Jenom čeká co řeknu. "Nevim. Nevim proč ona ,ale jestli tě to uklidní....byla už mrtvá když sem ji vykuchal.,, "A to si myslíš že ti to sežeru??!!,, Otáčí se a chce odejít. Tak ať. Si vypadne mě je to ukradený. Bere za kliku a chce vyjít. Ne otačí se. Myslim že tohle ještě nezkončilo. "KDYŽ SI ZABIL TOLIK LIDÍ PROČ SE NEZABIJEŠ TAKY???!!,, "A CO SI MYSLÍŠ ŽE TADY DĚLÁM???!! sEM NA DOVOLENÝ??!!!! NE!!!SEM TU PROTOŽE SEM NAJEL DO PROTIJEDOUCIHO AUTA, ALE PŘEŽIL SEM TO! JÁ SEM CHTĚL, ALE PŘEŽIL JSEM TO!!,, "TO JE ŠKODA. JÁ BYCH SI PŘÁL ABY SI ZHEBNUL!!,, odchází. Konečně odchází. Sklenička která stála na stole. Vzal sem ji a rozbyl o stěnu. Hnusnej nemocniční čaj stýká po stěně. Všechno sem posral svojí samospravedlností. Ale odplata za hřích je přece smrt. To je v bibli a oni byly hříšní. Já, ale nejsem Bůh. Oni si to, ale zasloužili. Aji Frankova holka ať se mu to líbý nebo ne a on by si to zasloužil taky zasloužil. Sakra co to se mnou zase je? Jasně že on ne, on jedinej mě aspoň trochu pochopil. Ale co když ne? Co když to jenom hrál. Třeba to bylo jenom takový divadýlko abych ho nezabil. Ne to ne. Myslim že to nehral. Ale stejně mnou opovrhuje. Zvláštní. Jak to že to pořád řešim? dřiv bych se na to vysral....Musim odtud pryč!
Musím pryč dřív než se zjistí že sem je zabil. Musím se dostat pryč. Přál bych si ,aby se nic z toho nikdy nestalo. Kdybych se vůbec nenarodil. Kdyby moje máma si nevzala toho hajzla. Mohla žít a mohlo žít spousta jiných lidí. Co je to se mnou pořád? Začíná mi byt líto že sem zabil tu jeho holku. Je mi líto že ho to trápí. Sere mě že sem zabil všechny ty lidi. Kurva sere mě to. Chci to vrátit. Jak strašně moc bych si přál aby se to nikdy nestalo……JENOM KECY! Nic už se nevrátí život de dál…..musím se zvednout. Prostě vodsat´ musím pryč. Sakra nejde to. Bolí to. Já si tady stěžuju na bolest a jak asi bylo těm co sem je zabil?!
Tak znova na tři . Takže……jedna…….dva…….tři. auuu. Bezva a konečně můžu vypadnout. Šel sem ke dveřím. Nevim kde mam oblečení a nevim skoro nic z toho co přijde vim jenom že sem je že pokud mě chytnou tak dostanu křeslo. Nevim kam pudu ani co budu dělat dál?! To je teď jedno. Otevřel sem dveře. Na chodbě skoro nikdo není. Zajímalo by mě kolik je hodin ,ale asi je noc nebo hodně brzo ráno. Venku je tma.
Pošel sem okolo automatů… Ježiš Frank. Kurva to mi chybělo. Ne de ke mně. Dohajzlu! Já se snim nechci hádat. Nechci na sebe upozorňovat. Chci jenom pryč. Pryč odevšeho. "Kam deš?? Utíkaš co?!No jasně to je nejjednodušší vypadnout a nechat minulost za sebou " No a je to tady "O co ti de?!" "O co mi de?? Zabil si mi holku!" tak a teď už toho mam dost "Teď ti něco řeknu. Já sem zabíjel s jistým účelem. A to zabít ten největší odpad společnosti atd. A pokud vim tak ty seš Teplou.Vim to protože sem si to zjistil. Stačilo tě sledovat. Věděl sem všechno co se dělo ve tvojí škole. Věděl sem o Kate jaká to byla děvka a proto zhebla ona. Ale to už je teď jedno ,ne? Ty si svoji 'holku' jak ty řikáš nemiloval protože si ani nemohl." Rudne. Teď to dostal.Nebudu čekat než ho něco zase napadne. Šel sem dál. Myslim že tam pořád ještě stojí . "Počkej….." co zase. Co zase chce?!! Nemuže už mi dát pokoj? "Co je kurva? Nech už mě bejt a buď rád že žiješ." Nezastavil sem se pořád du směrem k východu. Slyšim jak běží za mnou. "Ty si mě sledoval?" aaaaaaaa teď už toho mam važně dost, ale tak jo ať ví pravdu když po ni tak prahne. "Jo, sledoval sem vás všechny. Sledoval sem tebe i ty ostatní ,ale nevěděl sem o nich všechno jenže každém hřeší, ne? Každej si to tam zasloužil. Ironie je že mě to docela mrzí. Divný co?! Já takovej psichouš…." "Jo seš psichouš a proto tě nedokážu pochopit. A to co už vůbec nemůžu pochopit je, proč si nezabil teda aj mě??" " To už je teďka jedno tak mě nech konečně bejt. Mužeš bejt rád že žiješ." Dá mi pokoj nebo ne? Každopádně ho budu ignorovat, vyseru se na něj než mu vzteky něco udělám. Teď bych měl hlavně vymyslet kam pudu a co bude dál.
Ale co on? Teď už nemá nikoho. Možná bych mu měl říct proč ještě žije. Diť mě to nic nestojí. Jenom čas. Ale já nemám čas. Chytnou mě. Zas na druhou stranu by to bylo fér. Co se to se mnou stalo?! Od té chvíle co sem začal váhat jestli ho zabiju nebo ne je to všehno nějaky divny. Sem vyměklej. Tak jo sem vyměklej. Řeknu mu to. Zastavil sem se.
"Tak já ti teda řeknu proč sem tě nezabil.Nezbil sem tě protože sem prostě nemohl. Nejdřív sem chtěl, ale potom to nešlo. Nevim, neřeknu ti proč, protože já to taky nevim hlavní je že sem to nemohl udělat. Tohle by ti mělo stačit. A teď už mi mužeš dat pokoj a já fofrem zmizim." Tak ma svoji pravdu kterou chtěl. Tváří se dost překvapeně. Je mi ho líto a zároveň mam pocit že mu to patří. Všechno sem posral. Du dál chodbou. Konečně už vidim východ. Velky skleněný dveře a v nich vidim jeho odraz jak se za mnou dívá. "A kam chceš jít?" "Už mě nech bejt . Muže ti to být ukradený." Proč se pořád tak vyptává? Nejdřív ze mě dostane ……..mí pitomí dětství a teď ze mě tahá další věci.
Ještě že je ta chodba tak liduprázdná. V klídku se můžu vypařit. Už otevírám dveře. Slyšim za sebou nějaky kroky. "Kam chceš jít?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 2. května 2008 v 15:52 | Reagovat

jeee....boze ta story je suprova.....laska a krv...najlepsia kombinacia....akoze nemyslite si ze som rovnaky psychos jak Gerard v tejto story, ale take pribehy proste maju vzdy nieco do seba....fakt super...XD

2 Pansy Pansy | Web | 2. května 2008 v 19:30 | Reagovat

páni takovýho uníání se mi jeste nedoslo :D dik moc za pochvalu :D

3 Laura Laura | Web | 3. května 2008 v 14:18 | Reagovat

Ah...! Fakt drsný!!! Ty jo, nemůžu se dočkat jak to bude dál, ale teď už se musím jít učit matiku. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama