Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

Fear Of The Homeless3

28. května 2008 v 17:29 | FIS |  Fear Of The Homeless
Myslal jsem, že to nestihnu opsat...... ale nakonec se mi to dokonce aj povedlo. :)
Ten dům už byl celý věky opuštěnej. Teda.... aspoň na to vypadal. Zarostlá zahrada nenasvědčovala že by se o ní někdo staral a železný plot už pomalu prožírala zer. Zborcená zídka skoro vyprávěla o častých deštích....a sprejerech.
Bert se kolem toho místa potloukal často. Měl teď hromadu času. Ze začátku se snažil najít si práci, než došlo, že jeho prostě nikam nevezmou (protože "plno" opravdu všude mít nemohli), pravděpodobně je odrazoval Bertův páchnoucí špinavý zevnějšek bezdomovce. Dokonce neměl ani místo pod mostem, poněvadž tam už bylo bezďáků bezpočtu. Snažil se tedy najít aspoň nějaké jiné přístřeší. Třeba tady-na kraji města. Moc bezdomovců by tu bejt nemělo, páč by jim to moc nevynášelo. (to Bert už na vlastní kůži poznal) Ještě se ale neodvážil překročit zborcenou zídku. Dnes se k tomu už ale opravdu rozhodl odhodlat. A opravdu, ještě než začal večer (po tmě by tam nevešel, to by se posral strachy.) váhavě učinil ten poslední krok a ocitl se na "zahradě" která spíš připomínala skládku. Opatrně, potěšen svým prvním úspěchem pokračoval, váhajíc s každým krokem blíž a blíž ke vstupu. Dveře byli zamčené. Jak vlastně jinak? Zacloumal jimi, jestli nepůjdou jednoduše vylomit. Nešli. Kopnul do nich a zavyl bolestí. Měl pocit, že si musel ukopnout snad všechny prsty. Dveře však drželi pevně.

Budu muset vylomit okno. Pomyslel si Bert. To pude jednodušejc. Nejdřív se ale spíš podívám po zadnim vchodu. A opravdu. Ač to bylo neuvěřitelné, zadní vchod našel, chvíli u něj jen tak stál. Teď když na to mělo přijít, necítil nějaké převratné nadšení z toho místa.
Možná bych si postačil s lavičkou. Řekl si. Pak ale sebral všechnu odvahu a překročil "práh". Pod nohama uslyšel praskání pet flašek a někde zazvonit střepy z láhví od piva. Možná tu přede mnou bydlel už nějaký kolega. Ta představa ho taky nenadchla. I tak ale už netoužil se vracetven a ostražitě pokračoval dál. Ocitl se v úplný tmě. Vzápětí ale uviděl denní světlo dopadající sem malými okny. A v něm vstup do menší místnosti. Tam jít nechtěl, protože tam byla tma, šel si raději najít jiné nocoviště.A za okamžik opravdu našel jinou místnost, dokonce aj měla dveře....sice s trochu rezavou klikou a chvíli mu trvalo než se tam dostal, ale nakonec šťastně stanul ve svém novém vlastním "pokoji", Ucítil zápach hniloby (ten mu nijak zvlášť nevadil, byl zvyklej), přez něj však mírně...mírně.... jinej smrad. Smrad starýho alkoholu a ztuchlýho potu. To ho znepokojilo, než došel sem, ničeho takovýho si v domě nevšiml, ale v jeho podvědomí se začala pomalu rozrůstat neblahá předtucha.
"Je tu někdo?" Jeho otázka prořízla vzduch jako prásknutí biče.
Nervozita v atmosféře byla skoro zrakově vnímatelná. Odpověď se neozvala.
Bert si přál zdrhnout. Zůstal však na místě. Rozhlídl se. V místnosti nikdo nebyl.
Osvětlovalo ji jedno malé okno hrozně vysoko, ale opravdu byla prázdná. Nebylo v ní ani nic, co by se bezdomovec mohl schovat.
Nikdo tu není... snažil se Bert přesvědčit sám sebe o tom faktu. Donutil se vkročit do místnosti. Všude bylo ticho. Jen z venku sem dolýhal zvuk padajícího deště. Zahřmělo.
Bert se složil u jedný stěny a poslouchal jak se bouřka blíží. Přemýšlel o svym životě....
"Čau vole!"
Bert nadskočil leknutím asi deset centimetrů nad zem. Měl pocit, že chtít se mu v tu chvíli srát, tak by se leknutím posral. Sledoval, jak ze tmy chodby vystoupila do chodby siluleta páchnoucího bezdomovce.
"Co tu chceš?" Zepatal se Berta.
Ten však jen zděšeně čuměl jak se k němu ten "pán" blíží.
"No.... já......" Začal. Hlas se mu znatelně třásl.
"Vsadil ses s kamarády?" Zeptal se bezdomovec.
"Ne.... to ne....." řekl stejně třaslavě. V matném světle vycházejícím z okna viděl jak se nad ním bezdomovec sklání, zápach jeho dechu cítil už z dálky.
"Ahá..."Protáhl a zachichotal se."takže kolega." Zřejmě si připadal jako vtipálek.
"Jo... fajn." Zamumlal Bert."Asi bych už měl jít...." Vrhl toužebný pohled k východu. Proč jsem sem kurva lez? Myslel si při tom.
"Ale...."Bert skoro viděl jak se bezdomovec ušklíbl."Přeci bys teďka někam nechodil.... bude noc, venku prší...."
"To je dobrý..."Začal odmítavě Bert. Pokusil se vstát, ale bezdomovec mu v tom zabránil.
"Snad bys nechtěl odejít? Ale ne.... Přeci tě nenechám takhle pozdě večer někam chodit....." Prohlásil rádoby starostlivě.
"To je sice pěkný..."Bert se snažil mluvit co nejklidněji. Měl nehoráznej strach."Fakt už musím vypadnout." Mírně do bezdomovce strčil aby mohl vstát, ten se ale ani nepohnul.
"Nemůžu přece dopustit, aby ti někdo ublížil.
"No to je milé....." řekl Bert, vyděšeně se díval na bezdomovce. Neviděl sice jak se tváří, ale úplně si dovedl představit ten úchylný úšklebek a jeho tón na tom nijak nepřidával. Rozhodně se nezdálo, že by "nechtěl aby Bertovi někdo ublížil". Snažil se rychle vymyslet nějaký pádný důvod proč by ho měl bezdomovec nechat jít, ale nic ho nenapadalo.
"Á teď mě něco napadlo!"Pokračoval bezdomovec.
Začínala to bejt hra o čas.
"O-opravdu?"Bert se přitiskl ještě víc ke stěně. Tušil co teď homelessák řekne.
"Můžeš přespat u mě!" Zachichotal se."mimochodem, ještě jsem se nepředstavil, já sem nějakej Manson."
"Ne!" vyjekl Bert"Totiž.... myslím že ne, je mi líto, ale to prostě nejde......"
"Vážně? To by mě mrzelo.... Já si myslim že by se to dalo nějak udělat...."manson se nad Berta naklonil ještě víc, až znova ucítil jeho páchnoucí dech. "Třeba že bych tě odsud vůbec nepustil?" Zašeptal mu do ucha nebezpečně.
"To není vtipný!!!!"Bert se znovu pokusil vstát.I když věděl že bezdomovec to myslí absolutně vážně. Manson ho znovu shodil na zem.
¨No tak.... přece bys mě nachtěl naštvat."Bert se zoufale zadíval ke dveřím. Věděl že musí něco udělat....Rychle se nadechl a vší silou nakopl Mansona do nohy, rána to byla docela slabá, protože se Bert nacházel v znevýhodněné pozici, přezto to ale Manson nečekal a Bertův útok ho vyvedl z rovnováhy. Bert rychle vstal a chtěl se rozběhnout ke dveřím, ale Manson ho chytil za nohu a Bert sebou znovu sekl, ucítil, jak hlavou narazil na něco tvrdýho.
******
Bert nevěděl kde je. Všude kolem něj byla tma, ale uvědomil si že leží na špinavý zemi a měl pocit, že se mu hlava bolestí rozletí na milion kusů, kromě bolesti skoro nic nevnímal. Chtěl se rukama chytit za hlavu, ale nemohl s nima ani hnout. Posadil se a rozhlížel se kolem, ještě pořád byla všude tma, ale v jednom rohu se pomalu začal objevovat světlejší obdélník.
"Už ses probral?" Uslašel za sebou známý hlas. V tu chvíli se mu vrátili všechny vzpomínky z večera. Rychla vstal, ale zatočila se mu hlava a znovu upadl. Uviděl, jak se k němu bezdomovec blíží a bylo mu jasný že teď nezdrhne.
"C-co chcete?" Zeptal se zděšeně.
Manson neodpověděl.
To Berta vyděsilo ještě víc. Napínal oči do tmy aby aspoň trochu viděl co se děje.
Bezdomovec k němu udělal další krok a Bert si s téměř smrtelnou hrůzou všiml, jak si odepíná pásek. Zděšením se na chvíli nedokázal ani pohnout, jen sledoval, jak si Manson ztahuje kalhoty a pak už stál Manson těsně před Bertem který stále seděl na zemi. S ve tmě neviditelným výtězoslavným úšklebkem mu zvedl hlavu ke svému rozkroku.
Bert se nebránil. Neměl na to sílu. Už toho na něj bylo moc. Cítil, jak mu Mansonovu náčiní zajelo až někam do krku a v duchu křičel ponížením, zatím co Manson občas hlasitě vzdychl. Bertovi se chtělo zvracet při pomyšlení na to, co se s ním děje,ale nemohl s tím nic dělat. A minuty plynuli... myslel že to nepřežije, myslel, že každou chvíli musí umřít, hlava ho kurevsky bolela od předchozí rány a při každym Mansonově pohybu měl pocit že se mu žaludek obrací vzhůru nohama. A pak, po nekonečně dlouhý době ho Manson pustil a Bert bezvládně spadl na zem.
Your Dear FIS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký příběhy máte nejradši?

Frerard 63.6% (28)
Waycest 25% (11)
Gert 4.5% (2)
Friky 4.5% (2)
Brytoro 0% (0)
Jinej typ příběhu 2.3% (1)

Komentáře

1 Pansy Pansy | Web | 6. června 2008 v 19:25 | Reagovat

...a poblil se a zadusil se zvratkama co??!! :D

ne, je to vazna dobry tak honem dal ;D

2 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 11. září 2008 v 6:53 | Reagovat

tak pls dál!!!a někdo mi tam chybí...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama