Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

Velmi Křehké vztahy-part 3

26. dubna 2008 v 13:32 | FIS&Emily |  Velmi Křehké Vztahy
Takže další díl VKV......... to jde rychle dokud to je zkopírovaný z mího blogu......... za čas to tak rychle přibývat nebude!!!!!!
Milí čtenáři.....Musím vá velmi důrazně upozornit, že proti Alicie opravdu nic nemáme. Píšu to hlavně pro to, že na ní maj všichni keci jaká je to kráva, avšak my si to vážně nemyslíme!
No....snad pochopíte proč jsem to psala...... :D

Marlin ale nevěděl kde Gerard bydlí a tak vlezl do pokoje Mikeyho a Alicie.
"Co tady děláš ty kreténe! A kdo si?" Zařval Mikey který si právě oblíkal kalhoty.
Dřív než se opilí Manson stačil vzpamatovat, Mikey ho zatáhl na veřejné WC a zamkl ho tam.
Gerard v pokoji dál plakal, nedokázal pochopit že v jedné chvíli byl totálně šťastný a v další se mu svět úplně rozsypal-jeho láska-Frankie už ho nemiluje, jede po něm ta slizká šmíračka a k tomu ještě Marlin Manson! Může se stát ještě něco horšího? Jo může. Nikdy neříkej nikdy. Mikey byl na svího bráchu fuckt naštvanej, nejen že mu překazil jeho "vyrábění dítěte" ale ještě mu balí jeho Aličku. To si s ním bude muset vyřídit. Mikey se blížil k Gerardovu pokoji a za ním kráčela Alicia. Vzal za kliku a dveře se opravdu otevřeli Gee byl moc rozrušený ne to, aby si zamknul.
"Co si to vo sobě myslíš?!!" Vzjel na něj Mikey. "Znásilňovat mi Aličku!"
"Ale Mikey" Snažil se mu o Gerard vysvětlit."k ničemu nedošlo a...."
"ale mohlo!" křičl dál mladší Way. Po té so otočil na patě, vyběhl z pokoje, Alicia se na Gerarda ještě posměšně podívala a vypadla taky.
Teď už si byl Gerard 100% jistý že se nic horšího stát nemůže. Už ho nemá rád ani jeho mladší bráška. Probrečel už několik hodin a tak nebylo divu, že za pár minut vysílením usnul.
Probudilo ho hlasité bouchání. Byla noc. "Co to kurva je?" Pomyslel si rozespale Gerard. Všude byla tma, jen svítící ciferník hodinek ukazoval tři hodiny ráno.
Bouchání se ozývalo od někud od hajzlu. Gerard malátně vstal a vzal z nočního stolku baterku. Vyšel z pokoje. Vzpomínky z předchozího večera se mu vraceli jenom pozvolna. Ano, už si vzpomíná. Kvůli té pitomé Alicie se pohádal s Frankem....ale jak to bylo dál......
Měl pravdu bouchání se ozývalo od WC. Kdo to tam mlátí do dveří? Ž e by byl Ray zase náměsíčnej? Rány ustaly. Gerard se zastavil. Tohle bylo fakt podezřelé. Přiložil ucho na dveře Rayova pokoje. Ozývalo se od tamtud hlasité chrápání. Ne. Ray spí u sebe v pokoji. To jeho chrápání je nezaměnitelné. Tak co to teda bylo?
To se mi asi jenom zdálo.Pomyslel si Gerard a vrátil se do pokoje. Jak by ne. Vedle postele se válelo několik prázdnejch flašek od vodky...počkat....minutku....On ale včera vodku nechlastal...Ty vole! V tom něc bude. Gerard znovu očekoval hodinky, ručička tvaru netopýra ukazovala na jedničku-Je tři a pět." To je v prdeli...Všechno je v prdeli."Mumlal si Gee a při tom si lehal zpátky do postele."Teď už nejsem schopnej myslet." řekl si pro sebe." musim jít spát......
Zrovna když se Gerard Artur Way propadal do neklidného spánku, Marlin Manson nespal. Už ho sice přestalo bavit mlátit hlavou do dveří,ale usnout nedokázal. Místo toho přemýšlel, jak se dostat ven. Byl by už mírně střízlivější,kdyby nevychlastal těch pět láhví vodky, které "vysvobodil" z toho zasmrádlého pokoje. Z oka mu vypadla kontaktní čočka a spadla do Mikeyho nočníku.
Vtom ho něco napadlo...hmmmm tu vodku chlastal ještě před tím než ho sem ten "fujavák" zamknul,takže už to bylo pár hodin,potřeboval další chlast, potřeboval ho k životu,ale vyčítal s že ukradl vodku své lásce.
Znovu se podíval do nočníku. Už pěknejch pár dní ho nikdo nevynášel s odporem sáhl dovnitř a vytáhl svojí kontaktku, jak se tam chvíli válela,byla hovnama ještě víc zpevněná Marlin vykřikl:" To je nápad!!!" A strčil kontaktku do zámku.
Ozvalo se hlasité cvaknutí,které v tiché noci ještě víc viniklo. Probudilo by skoro každého,ne však Raye s Bobem. Manson se "potichoučku vyplížil" při čemž omylem šlápl do nočníku. Naštěstí byl ale tak na mol, že si ničeho nevšiml a zamířil do pokoje "své lásky" při čmž za sebou zanechával hnědé páchnoucí stopy. Gerardův pokoj našel bez obtíží, vždyť tam včera chlastal vodku......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 13. srpna 2008 v 16:59 | Reagovat

tohle je vážně mazeeeeeec!!!jedna z nej stories co jsem kdy četla!!!

2 Laura Laura | Web | 19. srpna 2008 v 12:36 | Reagovat

Fakt?? Děkujem. Samozřejmě nás to z Emily hrozně těší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama