Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

Kill Me Friend-I

26. dubna 2008 v 17:20 | FIS |  Kill Me Friend!!
Můj první Frerard na tomhle blogu. Jeho základy položila hra, na kterou jsme hráli nejdřív z mojí sestřičkou a pak s Emily. Ze začátku se to nezdá jako Frerard ale postupem času........... no, nechte se překvapit. Doufám že to je aspoň trochu líbit. PS:A z velké části tam budou upíři. Bez toho jsem se prostě nemohla obejít.
PSS:Emily, doufám že ti nevadí že jsem to začala psát???????
Vlak obrovskou rychlostí ujížděl pořád tím samým směrem.Zamyšleně jsem se díval z okna na míhající se stromy a přemýšlel jsem. Vzpomínal jsem na všechno co se mi za muj zkurvenej život stalo. Za těch zkurvenejch sedumnáct let. Na všechny ty školy..... chodil jsem asi do tolika škol jako tři dospělý lidi dohromady (a to by to ještě museli bejt intelektuálové). Na všechny ty kurevský spolužáky a na těch několik málo kamarádů, který se na mě vždycky vysrali když se něco začínalo dít. Na mojí matku která mě taky nenáviděla...... která se za mě styděla....na matku která se mě taky nikdy nezastala.......

Myšlenkama jsem se vrátil zpátky do minulí školy...chvíli před tím než mě vyhodily. Jo.... měl jsem fakt zkurvysynský známky, ale v tom to nebylo. Učitelé mě nenáviděli pro něco víc než pro moje výsledky,stejně jako spolužáci. Celej život se mi mstil za to jakej sem- že jsem homosexuál. A někdy to neskončilo u toho že mě nacpali do popelnic, obrátili mi na hlvu koš nebo mi nacpali hlavu do záchodový mísy.........
A pak jednoho dne přišel do třídy novej kluk. Jmenoval se Jack, no a na první pohled na něm bylo poznat že je, že je taky na kluky. Začali jsme se spolu bavit.... byl to skvělej kámoš......no a i něco víc...... Poprvé jsem začal být šťastný. Ale potom se ta kurevská pozornost třídy obrátila na Jacka. Všechny ta nenávist k homosexuálům.........
A jednoho dne Jack poprvé nepřišel do školy. Nejdřív jsem si myslel že je třeba nemocný,ale pak jsem o tom začal pochybovat.Když nepřišel už třetí den zeptal jsem se co se s nim stalo. Nikdo to nevěděl.
Jeho tělo našli druhej den na břehu řeky. Byl v hroznym stavu. Všichni si mysleli že šlo o sebevraždu. Bylo mi jasný že je to kravina. Snažil jsem se něco říct, ale nikdo mě neposlouchal............A tehdy můj život zase ztratil smysl. Jeho smysl umřel s Jackem.
"Hey! Franku!!!!"Oslovil mě někdo druhej den o přestávce.
Ignoroval jsem ho. Bylo to rozhodně to nejbezpečnější co jsem mohle dělat.
"Stýská se ti po tý druhý buzně co?"Pokračoval
Nereagoval jsem. Věděl jsem že se mě snaží vyprovokovat.
"Ignoruješ mě?"
Skoro jsem viděljak se ušklíbnul.
"Možná by ses tvářil jinak, kdyby se něco podobnýho stalo i tobě co?"
"C-cože?"Vyrkl jsem. Tohle pro mě bylo skoro přiznání. Zdálo se mi, že špatně slyším. Prudce jsem vzhlédl a zadíval jsem se na toho, kdo na mě promluvil.
Byl to George. Nevim jak se jmenuje dál, protože má nějaký uplně šílený příjmení. A já sem teď zíral na jeho hnusnej beďarovitej ksicht.Kupodivu jsem z něj v tu chvíli neměl ani troch strach. To co řek mě naštvalo tak, že pro strach už prostě nebylo místo.
"Ty jsi zabil Jacka?!"zaječel jsem.
Samozřejmě se na nás v tu chvíli obrátila pozornost celý třídy.
"To neříkám."Ušklíbl se.
"Ale skoro jsi to řek! Tda řek si že by se něco takovýho mohlo stát i mě."
"To ještě nic neznamená."Prohlásil.
Vztekle jsem se na ěnj díval.
"Ale musím uznat, že ječel fakt slušně."Dodal.
Takové přiznání mě zarazilo. Pak mi ale došlo, že v týhle třídě neni nikdo kdo by ho prásknul-a mě nikdo neuvěří. Kdo ví kdo toho všechno byl zapletenej?
"J-jak si mohl?"Podařilo se mi ze sebe dostat."Nic jsme ti přece neudělali!!!" blbá poznámka, ale přece...
"Udělali."Začal se blbě gegit."Narodili ste se. To je u takovejch dvou buzen dost velkej prohřešek."
Několik dalších idiotů se k němu přidalo,jako by řek něco fakt ftipnýho a né tisíc let starou otřelou kravinu.
"A kdybys viděl jak se tvářil......."
Týrat mě mu zřejmě působilo zvrácené potěšení.
"jak nás prosil ať ho necháme....."
Do očí mi začali vstupovat slzy. Zamrkal jsem abych je zahnal. ne. Teď se prostě nesmim rozbrečet. To by bylo jetě horší...
"A dokonce i volal tvoje jméno."Přidal se někdo další.
"Jo.... jasně! "Franku!! Franku!!! Pomoz mi!!!!" Napodobil někdo ysokým hláskem žalostné ječení.
Pár lidí se začalo smát. Sem tam se ozval i potlesk.
"Bylo to dojemný."Prohlásil George, jako by se vracel z romantického filmu.
Připadal jsem si strašně. Po obličeji mi sklouzo několik slz, ale to mi bylo jedno. Měl jsem vztek. Tak nehoráznej vztek jako nikdy. Víc než kdy džív jsem si uvědomil že ho nenávidím. Zuřivě jsem se mu díval do obličeje a přmýšlel jsem, jak nejvíc bych mu mohl ublížit.... jak bych ho přede všema ponížil....
"No tak... Nesmíš si to tak brát."Vysmíval se mi pohrdavě."Určitě se na světě ještě najde pár živích buzen....."
Tuhle větu už nedokončil.
Situace se seběhli příliš rychle, než aby si kdo pamatoval co se přesně stalo. Chvíli se na mě jeětě posměšně šklebil a vzápětí už bolestně vykřikl a v křeči se svalil na zem, jak jsem ho vztekle nakopl do rozkroku. Ani jsem o tom moc nepřemýšlel, prostě se to stalo. Ale pomsta byla sladá. Bylo mi jedno co bude následovat. Tuhle chvíli jsem si chtěl vychutnat.
Your Dear FIS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pansy Pansy | Web | 2. května 2008 v 0:54 | Reagovat

pekneeeeeee. chavim te Lauro. Moc paradne :] ale krute ovsem

2 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 2. května 2008 v 15:09 | Reagovat

aaaaa.....to je pekneee....zacalo sa to fakt dobre a to ze to bude s upirskou tematikou mi absolutne nevadi lebo prave take ja milujem!!!! Idem na to pokracko =)

3 Simka Simka | E-mail | Web | 21. června 2008 v 19:16 | Reagovat

Aaa, krása... mi slzy tiekli, keď som čítala to s tým prosením o pomoc :( presne ako Frankie... idem dalej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama