Kdysy byl v hudbě možná nedostatek sexu, ale pak přišel Gerard Way a vzal věci do vlastních rukou....

I Told You So

28. dubna 2008 v 20:44 | Pansy |  I Told You So
Konečně přichází na scénu..............Pansy :D
Inspirace k téhle povídce se váže k začátku tohodle školního roku, kdy sem já a moje kamošky se první den školy vydaly do Divoké Šárky a tak sme se nudily že sem začala vyprávět dračí doupě co nemělo vůbec nic společnýho s MCR ani s Freradem ani ničim takovym. Mělo to společnýho jenom s jednim horrorem co sem ho neviděla jen sem věděla o čem je. Já jako vypravěč sem byla psychicky narušená osoba co se rozhodla vyvraždit internátní školu kvůli tomu že sem měla pocit že všichni sou příliš velcí hříšníci než aby si zasloužili žít. Postavy, Kate, Clare byly dvě moje kamošky Katka a Klára. Postava Franka byla dřéve moje Love Emily ;) Postupně sem teda zabíjela katku a kláru ale když sem měla v dračáku zabít Emily tak se mi do toho nechtělo a tak se ten dračák nesmyslně natahoval apod. A tak nějak sme se pak rozhodly udělat z toho Frerarda :D Popisy vražd lidí který tam Gee bude vraždit sem vzkutu vymyslela já OOO velký psychouš a proto sem tam vynechala popis vraždy Kate (nechci si zasloužit místo v místním cvokhouse :D)

{Minulost}
Jo to já sem ty svině kdysi zabil. Zabil jsem je.Ale oni si to zasloužili. Ten kurevskej ředitel toho internatu v tomhle zapadákově. Ten pedofilní prasák prostě zhebnout musel a ti jeho zakazníci nebo co to bylo taky. Nechutní pedofilní prasáci. Chovali se jako zvířata a jako zvířata zhebli. A ona to věděla. Clare. Dcera toho prasáka. Nic neřekla a to věděla co dělá. Nechal jsem s jí dívat na to jak její fotr zaklepal haxnama. Brečela a já se smál . Mučil jsem je tak dlouho dokud nepřestali cítit bolest. Prosili mě a já se smál. Prosili ,abych jim neubližoval a když sem se jich zeptal, jestli těm dětem přestali ubližovat když je prosily. Jenom křičeli bolestí , ale neodpovídali. Krev. Všude tu byla krev. A pořád přibývalo a čím víc jí bylo, tím víc bylo křiku. Přestávali cítit tu staršnou bolest tak sem to s nima zkoncoval, a když sem byl hotov, nepoznala by je ani jejich vlastní máma. Clare. Pořád vzlikala. Než sem jí rozvázal řek sem jí že jestli se bude něco takovýho opakovat nebo jestli řekne že sem ty svině zabil, zabiju všecky v tomhle zkaženym internátu. Vzlikala když sem jí rozvazoval a vzlikala když klečela v jezeru krve a když odcházela.
{Součastnost}
Sedím a dívám se na něho. Má zavřený oči ,bojí se , ale pokouší se to nedávat najevo. Čeká na smrt. Čeká až si pro něho přijde. Čeká na bolest co má přijít. Ale já nevím jestli ji přijít nechám. Proč tak váhám?? Nechám ji přijít si pro něho nebo ne. ANO NEBO NE!
{Minulost}
Ředitelna byla plná krve. Ředitel byl na onom světě a škola dostala novou ředitelku. Clare nastoupila po svím otci. Pokud se dalo tomu parchantovi prasáckýmu říkat otec. NE NEDALO!!!Když sem s ním začínal. Když sem ho začínal mučit. Zvolil sem si škrabku na brambory. Pomalu sem mu seškrabával kůži z těla. Dívali se na to ti jeho kámoši nechutní pedoušsky. S hrůzou se dívali, ale oni nemněli na výběr. Přivázal sem je na židle který byly kolem dokola po celý místnosti. Pomalu sem mu tu kůži seškrabával a užíval si ten křik. Bylo to vážně supr, ale po tom včem už zbyla jenom krev a kusi lidských částí těla.vzal sem pytel na odpadky a ty zbytky sem tam naházel, zavázal ho a postavil do rohu. Pak sem sroloval zakrvácenej koberec a zbytek krve vytřel hadrem. Nikde nezůstala ani kapka. Nikdo kromě ní to nesměl vědět. Vzal sem pytel a koberec a nesl to do spalovny na odpadky která byla v suterénu.Pytel i z kobercem sem tam hodil a nastavil sem pec na nejvišší teplotu. Zavřel sem poklop a díval se jak se ten pytel škvařil a jak začínalo být cítit spálený maso. Byl konec práznin a škola byla pořád ještě prázdná a tak sem všechno v klidu uklidil.Ani pes po nich neštěk (Clare se nepočítá).
{Součastnost}
Otevřel oko. Asi chce zkontrolovat situaci a podívat se proč se nic neděje. Zase ho zavřel. "Tak už mě zabij . Dělej notak. ,, Co na mě kurva kričí?!Nečekal sem to. Vidím jak se třese. Má strach umřít, ale pořád se snaží nedávat to najevo. KURVA. Zabil sem už tolik lidí proč zrovna u něj váhám!!???????Kurva co to se mnou je?! Otevřel oči. Potlačuje v sobě ten strach. Rozhlíží se tu. Proč ho prostě nezabiju jako ty předtím?! Sakra proč to nejde?! Nemůžu. Nejde to!!!
{Minulost}
Na školním pozemku našli mrtvou holku. Clare si myslela že sem to byl já. Myslala si že sem se vrátil, ale to sem nebyl já ,ale chtěl sem být. A právě tehdy to posrala. Když našli tu mrtvou holku, začala křičet "On se vrátil. To on. Zabil mi tátu a ty ostatní. Byl to on. Gerard.,, Křičela nad tou mrtvou holkou a křičela moje jméno, všichni jí slyšely. Všichni v tu chvíli měli podepsanej rozsudek smrti. VŠICHNI. Byla uplně blbá ?! Diť to ani nebyl můj styl. Ale já sem jí to říkal. Řekla to a všichni za to zaplatí.Všude bude křik, krev a zmatek. A ona je bude je bude mít na svědomí. To ona. Celá tahle škola je zkažená. Učitelé, žáci i tahle budova.
Nastražil jsem pasti. Do kterých se chytí a buďto vykrvácejí nebo zemřou hned. Té mrtvé holce sem uřízl ruku než jí odvezly a poslal sem jí v balíčku Clare. Byla u ní ta děvka Kate a ten student Frank co tu meje hajzly. Byli oba u ní když sem dával dárešek za dveře. Zaklepal jsem a rychle odběhl za roh. Otevřela Kate. Slyšel jsem jak Clare bulí a mele ňáký kecy a pak výkřiky. To otevřely můj dárek. Měl sem rezervní klíč a tak sem jim zamkl dveře. Byli uvjezněni v Clařině pokoji. Clare s Kate vřiskaly a myslim že Frank kopal do dveří. A pak se chtil do mojí pastišky. Vyskočil z okna.Jenomže já sem tam natáhl žiletkovej drát. Jak skákal useknul si zápěstí. Neměl kus ruky. Přesně to sem chtěl. Pomalinku sem odemknul. A odešel so temného nepoužívaného sklepa něco si připravit. Když Clare a Kate vzali znovu za kliku podařilo se jim otvřít. Vyběhli. Clare vřískala že mu musejí pomoct a Kate jí uklidňovala. Pak ho našli. Venku. Pobíhal vyděšeně pod oknem a přiškrcoval si ruku , aby co nejmín krvácel. Byl v šoku. Kate a Clare ho chtěly vzít na ošetřovnu, ale oni nevěděli že ošetřovatelka je mrtvá. Zabil jsem ji tak jako zabiju všechny.
{Součastnost}
Už sem ho připravil o ruku. Zachvíli vykrváci a stejně umře. Co se to děje?! Co je to se mnou?! Snad né svědomí?! Já přece nemám svědomí. Ale máš, já jsem tvoje svědomí. Ne nemám žádný blbý svědomí, já ho zabiju. Stejně jako ostatní. Stejně jako Kate. Zabiju ho. Zabiju. "No tak dělej,, křičí dívám se přímo na něho a on se mi dívá do očí. Dívá se mi přímo do očí. Jako by se mě ptal, jestli ho chci vážně zabít. Vycítil to snad??Nemůžu ten pohled vydržet. ale jak to že nemůžu?! Sakra ať na mě nečumí! "Prosím ,tak dělej ať už to mám za sebou. prosím,, On prosí. Prosí o smrt. No tak fajn má to mít, ale něco ve mě říká, abych to nedělal, ale něco dalšího říká notak už ho zabij. Zabíjej ho tak jako Kate a ty ostatní. Pořádně si to užij a až nic nebude cítit ,až mu nervy přestanou vstřebávat tu hroznou bolest a upozorňovat ho na ni , tak ho oddělej. Bude to bezva. Všude krev, určitě bude křičet. Teď sice prosí o smrt ,ale až začnu bude chtít ,abych přestal. Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Že by snad opravdu svědomí? Ne to je prostě blbost. Svědomí je na hovno a já navíc žádný nemám a jestli sem ho někdy měl tak sem ho někde v sobě hluboko pohřbil. Už není takže teď už mi nic nebrání. On se pořád snaží vypadat vyrovnaně , ale není já to vidím. Tohle bude supr. Bude zděšením křičet ještě než začnu. Nejdřiv mu řeknu co všechno mu uďelám a kdy potom ho zabiju a pak teprve začnu. a on ucítí tu bolest ještě dřiv než začnu. Ale jak ho zabiju??Vůbec nic mě nenapadá. Je to snad tím že se mi nechce ho zabít ?!?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GeeWa GeeWa | E-mail | Web | 29. dubna 2008 v 8:31 | Reagovat

pansy , pansy,... go go go !!! xD xD xD

2 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 2. května 2008 v 15:31 | Reagovat

wow....krvak!!! wow wow wow!!! XD

3 Laura Laura | Web | 2. května 2008 v 18:31 | Reagovat

Jo jo..... I told you so.......ale musim říct, že když si to čtu takhle na compu, je to asi o 1000 000 000 % lepčí. V tom sešitě jsem to po tobě nemohla přečíst. XD

4 Pansy Pansy | Web | 2. května 2008 v 19:31 | Reagovat

sorry ja vim že škrabu jak hovado :D

5 =) =) | Web | 26. června 2008 v 8:18 | Reagovat

Je to super! Ale hooodně morbidní, až je mi z toho blbě... xD OMG...ten Gerard je ale nechutnej...bleee... Ale píšeš dobře, to se musí nechat=)

6 cemetery385 cemetery385 | Web | 12. července 2008 v 13:36 | Reagovat

Wow, úžasně napsaný... jdu si přečíst další díl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama